Strona główna » Blog » Sprawdź, co nowego w zmiękczaczu wody Erie IQsoft Eco

kompaktowy zmiękczacz wody Erie IQsoft Eco z WiFi

Sprawdź, co nowego w zmiękczaczu wody Erie IQsoft Eco

Właśnie zeszły z linii produkcyjnej najnowsze zmiękczacze wody Erie IQsoft Eco. To nie są jednak te same produkty, co rok temu. Posiadają zupełnie nowe funkcjonalności, które spodobają się niejednemu fanowi nowoczesnych rozwiązań i nowinek technologicznych. Co przygotowało Erie?

Erie – producent znany z perfekcji

Erie Water Treatment zawsze plasowało się wysoko na listach producentów zmiękczaczy wody ze względu na perfekcyjne wykonanie urządzeń, dopracowane głowice sterujące oraz funkcjonalności. Tym razem także popisało się kunsztem.

W nowej wersji zmiękczaczy wody Erie IQsoft Eco znalazł się podświetlany zbiornik na sól regeneracyjną, który ułatwia jej dosypywanie. Wiele osób instaluje swoje zmiękczacze wody w szczelinach ze słabym oświetleniem i to był właśnie ukłon w ich stronę. Do tego zredukowano czas trwania procesu regeneracji, a to oznacza dłuższy czas korzystania z miękkiej wody. Zminimalizowano też zużycie soli, co wiąże się z jeszcze mniejszymi kosztami eksploatacji.

Wśród tych wszystkich udoskonaleń serce użytkowników podbiło jednak zupełnie coś innego

Mowa tu oczywiście o funkcji WiFi, która była zapowiadana już dawno temu. Dzięki niej i podpięciu zmiękczacza wody pod domową sieć oraz skonfigurowanie aplikacji Erie Connect możemy:

  • Kontrolować pracę urządzenia
  • Sprawdzić przepływ wody
  • Sprawdzić zużycie wody w cyklu dziennym, miesięcznym i tygodniowym
  • Uruchomić oszczędny tryb wakacyjny

O najchętniej wybieranym modelu z serii przeczytasz na https://www.zestudni.pl/zmiekczacz-erie-iqsoft-eco-26/

Zmiękczacz wody godny polecenia

Zmiękczacze wody Erie IQsoft Eco są polecane przez specjalistów zwłaszcza osobom, które chcą posiadać towary z najwyższej półki z innowacyjnymi dodatkami. Teraz oprócz najwyższej jakości samego urządzenia możemy też mieć nad nim pełną kontrolę z dowolnego miejsca.

One comment

  1. agunia says:

    Kupiliśmy ten zmiękczacz wody i jesteśmy bardzo zadowoleni. Działa naprawdę fajnie, nie jest duży, wiec nie zajmuje dużo miejsca. Czasem zapominamy, że w ogóle stoi w piwnicy i tam pracuje. Przypomnienia o potrzebie dosypania soli dostajemy na telefon. Tam też możemy sprawdzić czy działa prawidłowo. Zdecydowanie sprostał naszym oczekiwaniom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.