Właśnie zeszły z linii produkcyjnej najnowsze zmiękczacze wody Erie IQsoft Eco. To nie są jednak te same produkty, co rok temu. Posiadają zupełnie nowe funkcjonalności, które spodobają się niejednemu fanowi nowoczesnych rozwiązań i nowinek technologicznych. Co przygotowało Erie?

Erie – producent znany z perfekcji

Erie Water Treatment zawsze plasowało się wysoko na listach producentów zmiękczaczy wody ze względu na perfekcyjne wykonanie urządzeń, dopracowane głowice sterujące oraz funkcjonalności. Tym razem także popisało się kunsztem.

W nowej wersji zmiękczaczy wody Erie IQsoft Eco znalazł się podświetlany zbiornik na sól regeneracyjną, który ułatwia jej dosypywanie. Wiele osób instaluje swoje zmiękczacze wody w szczelinach ze słabym oświetleniem i to był właśnie ukłon w ich stronę. Do tego zredukowano czas trwania procesu regeneracji, a to oznacza dłuższy czas korzystania z miękkiej wody. Zminimalizowano też zużycie soli, co wiąże się z jeszcze mniejszymi kosztami eksploatacji.

Wśród tych wszystkich udoskonaleń serce użytkowników podbiło jednak zupełnie coś innego

Mowa tu oczywiście o funkcji WiFi, która była zapowiadana już dawno temu. Dzięki niej i podpięciu zmiękczacza wody pod domową sieć oraz skonfigurowanie aplikacji Erie Connect możemy:

  • Kontrolować pracę urządzenia
  • Sprawdzić przepływ wody
  • Sprawdzić zużycie wody w cyklu dziennym, miesięcznym i tygodniowym
  • Uruchomić oszczędny tryb wakacyjny

O najchętniej wybieranym modelu z serii przeczytasz na https://www.zestudni.pl/zmiekczacz-erie-iqsoft-eco-26/

Zmiękczacz wody godny polecenia

Zmiękczacze wody Erie IQsoft Eco są polecane przez specjalistów zwłaszcza osobom, które chcą posiadać towary z najwyższej półki z innowacyjnymi dodatkami. Teraz oprócz najwyższej jakości samego urządzenia możemy też mieć nad nim pełną kontrolę z dowolnego miejsca.