Ecoperla Toro 35 to najlepszy dowód na to, że nie zawsze potrzebne jest zastosowanie mniej estetycznego, dwuczęściowego zmiękczacza wody. To urządzenie to aż 35 litów złoża filtracyjnego, które nadal znajduje się w kompaktowej, prostej w utrzymaniu w czystości i przede wszystkim ładnej obudowie. To jednak nie wszystkie zalety Ecoperla Toro 35! Poznaj, co ma jeszcze do zaoferowania!

Polska marka Ecoperla oferuje szeroką gamę produktów do uzdatniania wody w domu. Produkty to nie tylko filtry kuchenne, ale także centralne urządzenia o dużej wydajności, a ponadto akcesoria, a wśród nich wkład rewitalizujący i preparaty do utrzymania urządzeń do uzdatniania wody w czystości. Cały czas gama poszerzana jest o zupełnie nowe rozwiązania. Mimo różnego wyglądu i funkcji, urządzenia polskiej marki Ecoperla z całą pewnością łączą cztery cechy: funkcjonalność, ekskluzywność, innowacyjność i nowoczesność.

Ecoperla Toro 35 nie jest pierwszą nowością wprowadzoną na rynek w tym roku lecz z całą pewnością jest wyjątkowy i warto zwrócić na niego uwagę. Na pewno wielu z Was kojarzy tą nazwę. Zmiękczacz wody Ecoperla Toro do tej pory występował jedynie w wersji z 24 litrami złoża filtracyjnego i był jednym z najchętniej wybieranych produktów Ecoperla. Z tego właśnie powodu polska marka zdecydowała się na stworzenie serii i dodanie większej opcji, przeznaczonej do większych gospodarstw domowych.

Model aktualnie dostępny na rynku jest wyposażony w ulepszoną głowicę sterującą, dzięki której producent wyeliminował wszystkie potencjalne problemy, które mogły się pojawić w poprzedniej wersji urządzenia!

Jakie zapotrzebowanie zaspokoi Ecoperla Toro 35?

Ecoperla Toro 35 może okazać się idealnym zmiękczaczem wody, jeśli:

 • Twoja rodzina liczy więcej niż 6 osób
 • W domu jest dużo miejsc poboru wody
 • W domu jest duże zużycie wody
 • Woda charakteryzuje się wysokim stopniem twardości

Ecoperla Toro 35 jest łatwy do utrzymania w czystości, dzięki kompaktowej obudowie i bardzo łatwy w montażu. Projektanci wymyślili oddzielenie butli ze złożem od zbiornika solanki. To ma wpływ na aspekt higieniczny, ponieważ sól tabletkowana nie ma styczności z butlą epoksydową, ale sama instalacja jest znacznie szybsza i prostsza niż w przypadku standardowych, konkurencyjnych modeli zmiękczaczy wody.

Warto pamiętać, aby odpowiednio przygotować pomieszczenie pod montaż Ecoperla Toro 35. Jest dość wąski, a więc z łatwością zmieści się we wnękach, jednak wymaga podłączenia do kanalizacji oraz prądu. Musi stać w pomieszczeniu, nie może być narażony na działanie niskich temperatur.

Żywica jonowymienna w Ecoperla Toro 35

W Ecoperla Toro 35 z całą pewnością zachwyci Was zastosowane złoże filtracyjne. To w końcu najważniejsza kwestia w przypadku każdego zmiękczacza wody. Od jakości żywicy jonowymiennej zależy wydajność zmiękczania wody. To urządzenie posiada monosferyczną żywicę jonowymienną najwyższej klasy. To złoże wysokiej jakości, które odznacza się ogromną trwałością i żywotnością. Można ją wymienić po upływie nawet 10 lat, jednak wiele zależy od jakości wody surowej. Nie potrzebuje dużo wody i soli na regenerację.

35 litrów to duża pojemność i długi czas kontaktu wody ze złożem. Dzięki temu wymiana jonowa zachodzi równomiernie na powierzchni całego złoża i jest bardzo dokładna.

Ecoperla Perfect System

Kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Toro 35 jest wyposażony w Ecoperla Perfect System. To ustawienia głowicy sterującej doskonale dopasowane do samego urządzenia oraz przepływu przeciwprądowego, który jest wykorzystywany do regeneracji. Dzięki tym ustawieniom zmiękczacz pobiera minimalne możliwe ilości wody i soli na regenerację. To sprawia, że koszty utrzymania zmiękczacza wody są naprawdę niskie. Ponadto maleje prawdopodobieństwo wystąpienia awarii, a praca jest zrównoważona.

10 lat gwarancji

Eksperci marki Ecoperla dbają nie tylko o najwyższą jakość komponentów, lecz również o korzystne warunki gwarancyjne oraz wsparcie techniczne dla swoich Klientów. Zmiękczacze wody z serii Ecoperla Toro są objęte aż 10-letnią gwarancją, co świadczy o najwyższej jakości i sprawności urządzeń.

To nie wszystkie zalety Ecoperla Toro 35!

Wszystkie zalety Ecoperla Toro 35 można by wymieniać przez długi czas. Oto kolejne z nich:

 • Produkowany na terenie Europy
 • Posiada wbudowany mieszacz
 • Posiada zawór obejściowy by-pass
 • Łatwy w obsłudze i montażu
 • Zajmuje niewiele miejsca
 • Kontrola ilości soli tabletkowanej i dosypywanie są bardzo proste
 • Podświetlany wyświetlacz
 • aż 10 lat gwarancji!

Weź go pod uwagę! Zyskaj miękką wodę w swoim domu!

Kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Toro 35 posiada wiele zalet. Najważniejszą z nich stanowią trwałe, wysokie jakościowo komponenty. Ten zmiękczacz wody jest dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie, posiada bardzo dużą powierzchnię filtracyjną i Ecoperla Perfect System. Czego chcieć więcej?

Więcej informacji tutaj: https://www.ultrafiltracja.pl/pl/p/Zmiekczacz-Ecoperla-Toro-35/658