Woda z Twojego kranu ma nieciekawy smak, zapach, barwę, wygląda na niezdatną do picia? A może podrażnia skórę podczas kąpieli? Jeśli tak, konieczne może okazać się uzdatnianie wody! Ciekawe propozycje w tym zakresie przygotowała polska marka Ecoperla. To już dobrze znane urządzenia, doceniane za wysoką jakość przez coraz większe grono odbiorców. Co wyróżnia markę Ecoperla? Skąd się wzięła i na czym polega jej fenomen?

Ecoperla – piękno czystej wody w każdym domu

Ecoperla to polska marka oferująca wysokiej jakości urządzenia do uzdatniania wody w gospodarstwach domowych. Choć produkty różnią się od siebie wyglądem, metodą działania oraz funkcją, to wszystkie łączą cztery najważniejsze cechy: estetyka, innowacyjność, wydajność oraz oszczędne działanie. Wszystkie urządzenia wyróżnia bardzo wysoka jakość komponentów. Są produkowane na terenie Europy z wysokiej klasy materiałów. Powstają przy współpracy z największymi producentami branży uzdatniania wody. Wśród partnerów można wymienić między innymi: Clack, Lanxess.

Oferta marki Ecoperla obejmuje filtry kuchenne, filtry na cały dom oraz akcesoria. Wszystko dopracowane w najdrobniejszych detalach. Posiadają specjalne systemy, które wspomagają ich prawidłowe działanie, zabezpieczają przed awariami oraz sprawiają, że ich działanie jest bardziej ekonomiczne. Ecoperla Perfect System, Ecoperla Security System oraz Ecoperla Smart System zostały specjalnie opracowane przez kadrę ekspertów na podstawie wiedzy i doświadczeń.

To jednak jeszcze nie koniec. Wybierając produkty Ecoperla, wspierasz lokalną inicjatywę oraz zapewniasz sobie stały dostęp do części zamiennych, a także pomocy technicznej. Wiele z produktów marki Ecoperla jest objętych aż 10-letnią gwarancją! To świadczy o jakości i solidności zastosowanych komponentów. Ponadto uwagę warto zwrócić na produkty objęte znakiem „Think Green with Ecoperla”. To nowa inicjatywa marki promująca rozwiązania w uzdatnianiu wody, które ułatwiają i umożliwiają wprowadzenie w swoje życie rozwiązań proekologicznych, służących środowisku, na przykład poprzez przyczynianie się do mniejszej produkcji odpadów.

Polska marka Ecoperla posiada również oficjalny kanał na YouTube, na którym przedstawiane są nowinki ze świata uzdatniania wody, recenzje urządzeń, filmy instruktażowe, omawiane są najważniejsze zagadnienia związane z jakoscią wody i kłopotami, jakie może sprawiać.

Dlaczego powstała marka Ecoperla?

Ecoperla powstała jako gałąź rozwiązań przeznaczonych wyłącznie do gospodarstw domowych. Miała zapełniać lukę w branży uzdatniania wody poprzez zapewnienie rozwiązań w pełni dostosowanych do potrzeb, komfortowych, zrozumiałych i wydajnych.

Inżynierowie zauważyli zapotrzebowanie na rozdzielenie rozwiązań przeznaczonych do przemysłu od rozwiązań dla klientów indywidualnych. Stacje przemysłowe wymagają za każdym razem zasotoswania nieco innych rozwiązań. Muszą zostać uszyte na miarę z bardzo wydajnych komponentów. W tym celu stworzono markę Klarsan. Z kolei użytkownicy indywidualni mogą liczyć na ekonomiczne i efektywne urządzenia pod marką Ecoperla.

Właścicielem obu marek jest polska firma z tradycjami – Klarsan. Działa na rynku już od 2007 roku, jednak jej historia zaczęła się znacznie wcześniej. Właściciel od dawna związany był z branżą uzdatniania wody, a założenie własnej działalności było poprzedzone ogromnym doświadczeniem oraz wiedzą. Obecna siedziba znajduje się w centrum Polski. Dzięki temu firma może działać bez żadnych przeszkód na terenie całego kraju i oferować przygotowanie wody na cele przemysłowe, medyczne, rekreacyjne i socjalno-bytowe wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne.

Więcej o firmie Klarsan

Firma Klarsan dopasowuje swoją ofertę do indywidualnych potrzeb zleceniodawców. Zazwyczaj składają się na nią: wizja lokalna i wywiad, kompleksowa analiza wody, testy obciążeniowe, dobór urządzeń, projekt stacji uzdatniania wody, konsultacje, realizacja, serwis, szkolenia, obsługa. Doświadczona kadra nie obawia się żadnych wyzwań, a projekty tworzone są na bazie dokładnie przetestowanych komponentów.

Klarsan od lat współpracuje z najlepszymi z branży uzdatniania wody. Wśród partnerów można wymienić: Clack, Atlas Filtri, Cintropur, FixaFlex, Lanxess. Każda sprawa traktowana jest indywidualnie i poszukiwane są rozwiązania najlepiej dopasowane do panujących w danym miejscu warunków oraz oczekiwań.

Wyjście naprzeciw oczekiwaniom odbiorców i ich potrzebom

Polska marka Ecoperla chce wychodzić naprzeciw potrzebom swoich odbiorców i sprostać ich oczekiwaniom na każdym polu. Urządzenia mają być wydajne, doskonale spełniać swoją funkcję, a przy tym być wygodne w obsłudze. Równie ważne jest również dostarczenie odpowiedniej wiedzy.