Rynek filtrów do wody stale się powiększa, a w sklepach internetowych dostępna jest coraz większa gama stacji uzdatniania, w tym także zmiękczaczy wody. Polska marka Ecoperla po raz kolejny zaskakuje, prezentując w połowie roku nowość – zmiękczacze wody Ecoperla Vita. To kolejny raz, kiedy mamy do czynienia z oryginalną, designerską i  bogatą serią zmiękczaczy wody Ecoperla! Czym zatem różnią się od pozostałych produktów z oferty tej polskiej marki?

Bogate wyposażenie w eleganckim wydaniu dla każdego

Seria Ecoperla Vita składa się z dwóch wariantów. Mniejszy model zawiera 12 litrów złoża jonowymiennego (Ecoperla Vita 12), co będzie wystarczającą ilością dla niedużych gospodarstw domowych. Ten niewielki zmiękczacz zmieści się także w szafce kuchennej! Natomiast jego większy brat mieści w sobie aż 25 litrów żywicy zmiękczającej (Ecoperla Vita 25). Taka ilość złoża zapewni wydajną i ekonomiczną pracę nawet w przypadku większych potrzeb oraz dużych domków jednorodzinnych. Możliwość wyboru między dwoma zupełnie różnymi pojemnościami zmiękczacza wody to ogromne ułatwienie dla przyszłego użytkownika, ponieważ pozwala na dobór maksymalnie wydajnego rozwiązania do konkretnych potrzeb.

Komponenty w zmiękczaczach wody Ecoperla Vita

Za pracę urządzenia odpowiada wysokiej jakości głowica sterująca, produkowana w USA przez amerykańską firmę Clack, a także certyfikowana, monosferyczna żywica jonowymienna. Co więcej, zmiękczacze wody Ecoperla Vita są wyposażone w specjalne systemy, zapewniające długoletnią i oszczędną eksploatację.

Design do każdego domu!

Oprócz naprawdę bogatego wnętrza, zmiękczaczom wody Ecoperla Vita nie można odmówić naprawdę eleganckiego designu. Czarne, wąskie, solidne kabinety oraz półprzezroczysta pokrywa doskonale ze sobą współgrają i nadają oryginalnego szyku! Polska marka Ecoperla zaskakuje również ceną urządzeń, która jest bardzo przystępna. Dodatkowo, istnieje możliwość przedłużenia gwarancji nawet do 10 lat!