Strona główna » Blog » Ecoperla Hero zapewni wodę, jakiej potrzebujesz

nowość od Ecoperla - zmiękczacz wody z węglem aktywnym Ecoperla Hero

Ecoperla Hero zapewni wodę, jakiej potrzebujesz

Znowu dręczy Cię wszechobecny kamień, który pozostawia po sobie twarda woda? Masz już dość sprzątania, boisz się o stan swojego kotła grzewczego? W dodatku bez przerwy musisz kupować ciężkie zgrzewki wody, ponieważ rodzina nie chce korzystać z kranówki? Nie odpowiada im smak i zapach wody? Mamy idealny sposób na uporanie się z Twoimi kłopotami z wodą!

Do tej pory, aby uzyskać w domu miękką wodę niepozostawiającą kamiennego osadu oraz smaczną wodę pitną, użytkownikom proponowany był montaż oddzielnego zmiękczacza wody i filtra narurowego z węglem aktywnym lub założenie zmiękczacza wody na całą instalację oraz filtra kuchennego na wybrany punkt poboru wody.

W ofercie produktów pojawiła się jeszcze jedna propozycja – niezwykłe urządzenie 2 w 1 Ecoperla Hero. Ta innowacyjna nowość od polskiej marki Ecoperla łączy w sobie perfekcję zmiękczacza wody oraz dokładność węgla aktywnego w kompaktowej obudowie. W dodatku każdy szczegół i rozwiązanie zastosowane w tym urządzeniu zostały dokładnie przemyślane. Nie ma wątpliwości, co do solidności tego produktu, ponieważ każdy element pochodzi od gigantów w branży uzdatniania wody.

Jeśli chcesz mieć miękką i smaczną wodę

Ecoperla Hero to bardzo wygodny i ekonomiczny sposób na pozyskanie wody o niskim stopniu twardości oraz wody o odpowiednich właściwościach organoleptycznych.

W tym zmiękczaczu wody z węglem aktywnym znajdziemy aż 40 litrów złoża. To ilość, jakiej nie ma na ten moment żadne podobne urządzenie. Ecoperla Hero jest w stanie zaopatrzyć w czystą wodę nawet duże gospodarstwo domowe.

Za efektywną filtrację wody w zmiękczaczu wody z węglem aktywnym Ecoperla Hero odpowiada 10 litrów kokosowego węgla aktywnego impregnowanego srebrem oraz 30 litrów monosferycznej żywicy jonowymiennej.

Węgiel aktywny stanowi doskonały sposób na pozbycie się z surowej wody chloru, jego pochodnych, pozostałości dezynfekcji, związków organicznych, pestycydów i niektórych metali ciężkich. Dzięki jego obecności woda odzyskuje neutralny zapach, smak i barwę. Takie oczyszczanie sprawia, że wodą uzdatnianą za pomocą urządzenia można zastąpić wodę butelkowaną. Ponadto nie zepsuje ona walorów napojów gorących i dań przyrządzanych na jej bazie. Wręcz przeciwnie – czysta woda doskonale podkreśli aromat i wygląd.

Żywica jonowymienna to obecnie jeden z najbardziej efektywnych sposobów na pozyskanie miękkiej wody, pozbawionej osadu.

Bardzo istotną kwestią jest samo dopasowanie do siebie materiałów filtracyjnych. Zawsze zachowują swoje warstwowe ułożenie i kolejność. Nie mieszają się ze sobą nawet podczas automatycznej regeneracji. Dzięki temu filtracja wody jest dokładna i optymalna, a oba złoża w pełni wykorzystują swoje właściwości.

Wysoka jakość to klucz do sukcesu

Sekret sukcesu i ogromnej popularności Ecoperla Hero bierze się nie tylko ze sposobu filtracji wody i efektów, jakie zapewnia, ale też niskiego prawdopodobieństwa wystąpienia awarii i solidnego wykonania.

Wszystkie komponenty pochodzą od światowej sławy producentów.

  •  Obudowa i głowica sterująca zostały zaprojektowane i wykonane we współpracy marki Ecoperla z amerykańską firmą Clack
  • Monosferyczna żywica jonowymienna, która odpowiada w Ecoperla Hero za redukcję stopnia twardości pochodzi od niemieckiej firmy Lanxess i jest produkowana pod znaną marką Lewatit. Ten materiał filtracyjny został uznany przez wielu ekspertów za niezwykle trwały i cechujący się najwyższą wydajnością
  • Węgiel aktywny jest produkowany z łupin orzechów kokosowych we włoskiej fabryce. Impregnacja srebrem stanowi dodatkową ochronę przed skażeniem mikrobiologicznym wewnątrz urządzenia

Ekonomiczna eksploatacja

Jeśli boisz się, że zmiękczacz wody z węglem aktywnym nadwyręży Twój budżet, możesz odetchnąć z ulgą. To urządzenie które pomaga zaoszczędzić, a nie naraża swojego właściciela na dodatkowe wydatki.

Ecoperla Hero posiada system ustawień głowicy sterującej Ecoperla Perfect System. Są to ustawienia kompatybilne z regeneracją przeciwprądową. Dzięki nim urządzenie działa prawidłowo, na regenerację zużywane są minimalne, konieczne ilości wody i soli tabletkowanej, a złoże filtracyjne jest mniej narażone na przedwczesne zużycie. To także doskonałe zabezpieczenie przed prawdopodobieństwem wystąpienia awarii produktu.

Ustawienia Ecoperla Perfect System można znaleźć wyłącznie w kompaktowych stacjach uzdatniania wody marki Ecoperla.

Odpowiedni do wody z każdego ujęcia

Zmiękczacz wody z węglem aktywnym Ecoperla Hero doskonale da sobie radę z wodą z każdego ujęcia. Jest właściwym wyborem do wody wodociągowej oraz pochodzącej z własnego ujęcia. W przypadku studni należy jednak pamiętać, że stężenie żelaza i manganu nie powinno być przekroczone.

Perfekcyjny sposób na oczyszczanie wody

Zmiękczacz wody z węglem aktywnym Ecoperla Hero to perfekcyjny sposób na wodę dopasowaną do oczekiwań domowników. Jeśli tylko jest potrzeba pozyskania wody miękkiej i wody przeznaczonej do celów spożywczych, warto się na niego zdecydować. Na pewno nie zawiedzie oczekiwań!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.