Znowu dręczy Cię wszechobecny kamień, który pozostawia po sobie twarda woda? Masz już dość sprzątania, boisz się o stan swojego kotła grzewczego? W dodatku bez przerwy musisz kupować ciężkie zgrzewki wody, ponieważ rodzina nie chce korzystać z kranówki? Nie odpowiada im smak i zapach wody? Mamy idealny sposób na uporanie się z Twoimi kłopotami z wodą!

Do tej pory, aby uzyskać w domu miękką wodę niepozostawiającą kamiennego osadu oraz smaczną wodę pitną, użytkownikom proponowany był montaż oddzielnego zmiękczacza wody i filtra narurowego z węglem aktywnym lub założenie zmiękczacza wody na całą instalację oraz filtra kuchennego na wybrany punkt poboru wody.

W ofercie produktów pojawiła się jeszcze jedna propozycja – niezwykłe urządzenie 2 w 1 Ecoperla Hero. Ta innowacyjna nowość od polskiej marki Ecoperla łączy w sobie perfekcję zmiękczacza wody oraz dokładność węgla aktywnego w kompaktowej obudowie. W dodatku każdy szczegół i rozwiązanie zastosowane w tym urządzeniu zostały dokładnie przemyślane. Nie ma wątpliwości, co do solidności tego produktu, ponieważ każdy element pochodzi od gigantów w branży uzdatniania wody.

Jeśli chcesz mieć miękką i smaczną wodę

Ecoperla Hero to bardzo wygodny i ekonomiczny sposób na pozyskanie wody o niskim stopniu twardości oraz wody o odpowiednich właściwościach organoleptycznych.

W tym zmiękczaczu wody z węglem aktywnym znajdziemy aż 40 litrów złoża. To ilość, jakiej nie ma na ten moment żadne podobne urządzenie. Ecoperla Hero jest w stanie zaopatrzyć w czystą wodę nawet duże gospodarstwo domowe.

Za efektywną filtrację wody w zmiękczaczu wody z węglem aktywnym Ecoperla Hero odpowiada 10 litrów kokosowego węgla aktywnego impregnowanego srebrem oraz 30 litrów monosferycznej żywicy jonowymiennej.

Węgiel aktywny stanowi doskonały sposób na pozbycie się z surowej wody chloru, jego pochodnych, pozostałości dezynfekcji, związków organicznych, pestycydów i niektórych metali ciężkich. Dzięki jego obecności woda odzyskuje neutralny zapach, smak i barwę. Takie oczyszczanie sprawia, że wodą uzdatnianą za pomocą urządzenia można zastąpić wodę butelkowaną. Ponadto nie zepsuje ona walorów napojów gorących i dań przyrządzanych na jej bazie. Wręcz przeciwnie – czysta woda doskonale podkreśli aromat i wygląd.

Żywica jonowymienna to obecnie jeden z najbardziej efektywnych sposobów na pozyskanie miękkiej wody, pozbawionej osadu.

Bardzo istotną kwestią jest samo dopasowanie do siebie materiałów filtracyjnych. Zawsze zachowują swoje warstwowe ułożenie i kolejność. Nie mieszają się ze sobą nawet podczas automatycznej regeneracji. Dzięki temu filtracja wody jest dokładna i optymalna, a oba złoża w pełni wykorzystują swoje właściwości.

Wysoka jakość to klucz do sukcesu

Sekret sukcesu i ogromnej popularności Ecoperla Hero bierze się nie tylko ze sposobu filtracji wody i efektów, jakie zapewnia, ale też niskiego prawdopodobieństwa wystąpienia awarii i solidnego wykonania.

Wszystkie komponenty pochodzą od światowej sławy producentów.

  •  Obudowa i głowica sterująca zostały zaprojektowane i wykonane we współpracy polskiej marki Ecoperla z amerykańską firmą Clack
  • Monosferyczna żywica jonowymienna, która odpowiada w Ecoperla Hero za redukcję stopnia twardości to produkt najwyższej jakości, certyfikowany. Ten materiał filtracyjny został uznany przez wielu ekspertów za niezwykle trwały i cechujący się najwyższą wydajnością
  • Węgiel aktywny jest produkowany z łupin orzechów kokosowych we włoskiej fabryce. Impregnacja srebrem stanowi dodatkową ochronę przed skażeniem mikrobiologicznym wewnątrz urządzenia

Ekonomiczna eksploatacja

Jeśli boisz się, że zmiękczacz wody z węglem aktywnym nadwyręży Twój budżet, możesz odetchnąć z ulgą. To urządzenie które pomaga zaoszczędzić, a nie naraża swojego właściciela na dodatkowe wydatki.

Ecoperla Hero posiada system ustawień głowicy sterującej Ecoperla Perfect System. Są to ustawienia kompatybilne z regeneracją przeciwprądową. Dzięki nim urządzenie działa prawidłowo, na regenerację zużywane są minimalne, konieczne ilości wody i soli tabletkowanej, a złoże filtracyjne jest mniej narażone na przedwczesne zużycie. To także doskonałe zabezpieczenie przed prawdopodobieństwem wystąpienia awarii produktu.

Ustawienia Ecoperla Perfect System można znaleźć wyłącznie w kompaktowych stacjach uzdatniania wody marki Ecoperla.

10-letnia gwarancja

Eksperci marki Ecoperla dbają nie tylko o najwyższą jakość komponentów, lecz również o korzystne warunki gwarancyjne oraz wsparcie techniczne dla swoich Klientów. Zmiękczacz wody Ecoperla Hero jest objęty aż 10-letnią gwarancją, co świadczy o najwyższej jakości i sprawności urządzeń.

Odpowiedni do wody z każdego ujęcia

Zmiękczacz wody z węglem aktywnym Ecoperla Hero doskonale da sobie radę z wodą z każdego ujęcia. Jest właściwym wyborem do wody wodociągowej oraz pochodzącej z własnego ujęcia. W przypadku studni należy jednak pamiętać, że stężenie żelaza i manganu nie powinno być przekroczone.

Perfekcyjny sposób na oczyszczanie wody

Zmiękczacz wody z węglem aktywnym Ecoperla Hero to perfekcyjny sposób na wodę dopasowaną do oczekiwań domowników. Jeśli tylko jest potrzeba pozyskania wody miękkiej i wody przeznaczonej do celów spożywczych, warto się na niego zdecydować. Na pewno nie zawiedzie oczekiwań!