Problem twardej wody dotyczy niemal każdego gospodarstwa domowego w Polsce. Na szczęście na rynku nie brakuje rozwiązań, dzięki którym raz na zawsze można się pozbyć kamienia kotłowego. Jednym z nich jest kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Toro 24.

Idealny dla małej rodziny

Zmiękczacz wody Ecoperla Toro 24 to urządzenie, które doskonale sprawdzi się w domu zamieszkiwanym przez maksymalnie 4 osoby. Producent wyposażył go w innowacyjną głowicę, dzięki czemu możliwe było zastosowanie wyższej butli epoksydowej, która teraz pomieści jeszcze więcej złoża jonowymiennego. W praktyce, wzrosła zatem wydajność urządzenia przy zachowaniu tych samych gabarytów obudowy i maksymalnie niskiego zużycia wody i soli do regeneracji.

Świetna jakość w atrakcyjnej cenie

Ecoperla Toro 24 już w pierwszych dniach na rynku stał się prawdziwym bestsellerem. 10-letnia gwarancja producenta, funkcjonalność, łatwe programowanie i bezproblemowy montaż, a także nowoczesna obudowa w opływowym kształcie to tylko niektóre z zalet tego urządzenia.

Jeszcze więcej dowiesz się oglądając recenzję całej serii Ecoperla Toro.


Sprawdź, czy kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Toro 24 spełni wymagania Twojego gospodarstwa domowego i pokonaj twardą wodę raz na zawsze.