Kompaktowa stacja wielofunkcyjna polskiej marki Ecoperla Multicab to jedno z najciekawszych urządzeń filtracyjnych na polskim rynku. Zapewnia dostęp do wielu niestandardowych rozwiązań, które wyróżniają ją na tle innych nowoczesnych stacji uzdatniających wyposażonych w złoże wielofunkcyjne.

Poznaj najpopularniejszą kompaktową stację wielofunkcyjną

Popularność kompaktowych stacji filtracyjnych stopniowo wzrasta. Ecoperla Multicab polecana jest przede wszystkim właścicielom gospodarstw, w których woda ze studni głębinowej jest mocno zanieczyszczona. Nierzadko studnia jest głównym ujęciem wody, dlatego wymaga zastosowania urządzenia filtracyjnego o skutecznym działaniu i odpowiednio estetycznym wyglądzie. Stację montuje się w sposób podobny do kompaktowych zmiękczaczy wody.

10 lat gwarancji

Eksperci marki Ecoperla dbają nie tylko o najwyższą jakość komponentów, lecz również o korzystne warunki gwarancyjne oraz wsparcie techniczne dla swoich Klientów. Ecoperla Multicab jest objęta aż 10-letnią gwarancją, co świadczy o najwyższej jakości i sprawności urządzeń.

Najlepiej dobrana mieszanka złóż filtracyjnych

Efektywność działania stacji uzdatniającej Ecoperla Multicab to zasługa unikalnej mieszanki filtracyjnej. Zastosowane złoże posiada bardzo dużą powierzchnię filtracyjną, przez co kontakt zanieczyszczonej wody z mieszanką jest optymalnie długi. Dzięki temu może ona być bardzo skutecznie i dokładnie oczyszczana. Stacja wyposażona jest w Ecoperla Perfect System, dzięki czemu parametry pracy mogą być dobierane w sposób bardziej energooszczędny. Urządzenie zapewnia długotrwałą pracę oraz niewielki pobór wody i soli na przeprowadzenie regeneracji.