Strona główna » Blog » Popularność kompaktowych stacji wielofunkcyjnych stale rośnie

stacje wielofunkcyjne Ecoperla

Popularność kompaktowych stacji wielofunkcyjnych stale rośnie

Kompaktowa stacja wielofunkcyjna polskiej marki Ecoperla Multicab to jedno z najciekawszych urządzeń filtracyjnych na polskim rynku. Zapewnia dostęp do wielu niestandardowych rozwiązań, które wyróżniają ją na tle innych nowoczesnych stacji uzdatniających wyposażonych w złoże wielofunkcyjne.

Poznaj najpopularniejszą kompaktową stację wielofunkcyjną

Popularność kompaktowych stacji filtracyjnych stopniowo wzrasta. Ecoperla Multicab polecana jest przede wszystkim właścicielom gospodarstw, w których woda ze studni głębinowej jest mocno zanieczyszczona. Nierzadko studnia jest głównym ujęciem wody, dlatego wymaga zastosowania urządzenia filtracyjnego o skutecznym działaniu i odpowiednio estetycznym wyglądzie. Stację montuje się w sposób podobny do kompaktowych zmiękczaczy wody.

10 lat gwarancji

Eksperci marki Ecoperla dbają nie tylko o najwyższą jakość komponentów, lecz również o korzystne warunki gwarancyjne oraz wsparcie techniczne dla swoich Klientów. Ecoperla Multicab jest objęta aż 10-letnią gwarancją, co świadczy o najwyższej jakości i sprawności urządzeń.

Najlepiej dobrana mieszanka złóż filtracyjnych

Efektywność działania stacji uzdatniającej Ecoperla Multicab to zasługa unikalnej mieszanki filtracyjnej. Zastosowane złoże posiada bardzo dużą powierzchnię filtracyjną, przez co kontakt zanieczyszczonej wody z mieszanką jest optymalnie długi. Dzięki temu może ona być bardzo skutecznie i dokładnie oczyszczana. Stacja wyposażona jest w Ecoperla Perfect System, dzięki czemu parametry pracy mogą być dobierane w sposób bardziej energooszczędny. Urządzenie zapewnia długotrwałą pracę oraz niewielki pobór wody i soli na przeprowadzenie regeneracji.

One comment

  1. zazuuu says:

    Na nasze problemy z wodą wystarczyła kompaktowa stacja uzdatniania wody. Zdecydowaliśmy się na produkt Ecoperli – Ecoperla Multicab. Podłączyła go ekipa serwisowa. Działa niezawodnie. To już prawie rok od jego zakupu. W sumie to trzeba tylko pamiętać o dosypywaniu soli, bo bez niej nie zostanie zaprowadzona regeneracja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.