Strona główna » Blog » Popularność kompaktowych stacji wielofunkcyjnych stale rośnie

stacje wielofunkcyjne Ecoperla

Popularność kompaktowych stacji wielofunkcyjnych stale rośnie

Kompaktowa stacja wielofunkcyjna Ecoperla Multicab to jedno z najciekawszych urządzeń filtracyjnych na polskim rynku. Zapewnia dostęp do wielu niestandardowych rozwiązań, które wyróżniają ją na tle innych nowoczesnych stacji uzdatniających wyposażonych w złoże wielofunkcyjne. 

Poznaj najpopularniejszą kompaktową stację wielofunkcyjną

Popularność kompaktowych stacji filtracyjnych stopniowo wzrasta. Ecoperla Multicab polecana jest przede wszystkim właścicielom gospodarstw, w których woda ze studni głębinowej jest mocno zanieczyszczona. Nierzadko studnia jest głównym ujęciem wody, dlatego wymaga zastosowania urządzenia filtracyjnego o skutecznym działaniu i odpowiednio estetycznym wyglądzie. Stację montuje się w sposób podobny do kompaktowych zmiękczaczy wody.

Najlepiej dobrana mieszanka złóż filtracyjnych

Efektywność działania stacji uzdatniającej Ecoperla Multicab to zasługa unikalnej mieszanki filtracyjnej. Zastosowane złoże posiada bardzo dużą powierzchnię filtracyjną, przez co kontakt zanieczyszczonej wody z mieszanką jest optymalnie długi. Dzięki temu może ona być bardzo skutecznie i dokładnie oczyszczana. Stacja wyposażona jest w Ecoperla Perfect System, dzięki czemu parametry pracy mogą być dobierane w sposób bardziej energooszczędny. Urządzenie zapewnia długotrwałą pracę oraz niewielki pobór wody i soli na przeprowadzenie regeneracji.

One comment

  1. zazuuu says:

    Na nasze problemy z wodą wystarczyła kompaktowa stacja uzdatniania wody. Zdecydowaliśmy się na produkt Ecoperli – Ecoperla Multicab. Podłączyła go ekipa serwisowa. Działa niezawodnie. To już prawie rok od jego zakupu. W sumie to trzeba tylko pamiętać o dosypywaniu soli, bo bez niej nie zostanie zaprowadzona regeneracja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.