Właśnie zeszły z linii produkcyjnej najnowsze zmiękczacze wody z WiFi Pentair IQsoft. To nie są jednak te same produkty, co już dostępne na rynku. Posiadają zupełnie nowe funkcjonalności, które spodobają się niejednemu fanowi nowoczesnych rozwiązań i nowinek technologicznych. Co przygotował Pentair?

Pentair – producent znany z perfekcji

Pentair zawsze plasował się wysoko na listach producentów zmiękczaczy wody ze względu na perfekcyjne wykonanie urządzeń, dopracowane głowice sterujące oraz funkcje. Tym razem także popisało się kunsztem.

W serii zmiękczaczy wody z WiFi Pentair IQsoft znalazł się dźwiękowy alarm poziomu soli, który ułatwia jej dosypywanie. Wiele osób instaluje swoje zmiękczacze wody w szczelinach ze słabym oświetleniem i to był właśnie ukłon w ich stronę, dzięki kompaktowej obudowie o niewielkich wymiarach. Do tego zredukowano czas trwania procesu regeneracji, a to oznacza dłuższy czas korzystania z miękkiej wody. Zminimalizowano też zużycie soli, co wiąże się z jeszcze mniejszymi kosztami eksploatacji.

Wśród tych wszystkich udoskonaleń serce użytkowników podbiło jednak zupełnie coś innego

Mowa tu oczywiście o funkcji WiFi, która była zapowiadana już dawno temu. Dzięki niej i podpięciu zmiękczacza wody pod domową sieć oraz skonfigurowanie aplikacji ConnectMySoftener możemy:

  • Kontrolować pracę urządzenia
  • Sprawdzić przepływ wody
  • Sprawdzić zużycie wody w cyklu dziennym, miesięcznym i tygodniowym
  • Uruchomić oszczędny tryb wakacyjny

O najchętniej wybieranym modelu z serii zmiękczaczy wody z WiFi przeczytasz na https://www.zestudni.pl/zmiekczacz-pentair-iqsoft-25/

Zmiękczacz wody z WiFi godny polecenia

Zmiękczacze wody z WiFi Pentair IQsoft są polecane przez specjalistów zwłaszcza osobom, które chcą posiadać towary z najwyższej półki z innowacyjnymi dodatkami. Teraz oprócz najwyższej jakości samego urządzenia możemy też mieć nad nim pełną kontrolę z dowolnego miejsca.