W sklepach internetowych właśnie pojawiła się nowa seria zmiękczaczy wody z WiFi. Ecoperla Slimline zaskoczy niejedną osobę poszukującą rozwiązań do inteligentnych domów. Dlaczego zmiękczacze wody z WiFi Ecoperla Slimline są uznawane za jedne z najwygodniejszych i najtańszych w eksploatacji?

Przed Wami seria kompaktowych, nowoczesnych zmiękczaczy wody Ecoperla Slimline. Ta seria powstała z myślą o nowoczesnych, inteligentnych domach. Ecoperla Slimline jest dziełem polskiej marki Ecoperla oraz międzynarodowej korporacji Pentair. W skład serii wchodzą trzy zmiękczacze wody: Ecoperla Slimline 14, Ecoperla Slimline 17 oraz Ecoperla Slimline 24. Każdy z nich jest wyposażony w te same, dokładnie opracowane dodatki. Działają na głowicy sterującej z elektrozaworami oraz monosferycznej żywicy jonowymiennej. Wszystkie posiadają dźwiękowy alarm poziomu soli oraz system suchego zbiornika solanki.

Funkcja WiFi w zmiękczaczach wody – co możesz zyskać?

Najważniejszym dodatkiem w zmiękczaczach wody Ecoperla Slimline wydaje się być dodatek WiFi. Dzięki połączeniu zmiękczacza wody z mobilną aplikacją ConnectMySoftener można:

  • Kontrolować zużycie i przepływ wody w wybranym okresie
  • Włączyć tryb wakacyjny
  • Włączyć przypomnienia o dosypywaniu soli
  • Włączyć powiadomienia o potrzebie umówienia serwisu
  • Monitorować proces regeneracji

Dlaczego zmiękczacz wody z WiFi Ecoperla Slimline jest oszczędny?

Zmiękczacze wody z WiFi Ecoperla Slimline są bardzo ekonomiczne. Ich utrzymanie nie będzie dużo kosztowało. Wszystko ze względu na bardzo niskie zużycie wody oraz soli na regenerację. Jest to możliwe dzięki: regeneracji UpFlow, solankowaniu proporcjonalnemu oraz Ecoperla Perfect System. Do tego mamy tu do czynienia z nieco inną regeneracją, krótszą, aczkolwiek równie wydajną co w konkurencyjnych, standardowych zmiękczaczach wody.