Pod koniec ubiegłego roku swoją premierę miała nowa linia urządzeń do zmiękczania wody w domach polskiej marki Ecoperla. Zmiękczacze wody Ecoperla Softcab to połączenie najwyższej jakości komponentów oraz wieloletniego doświadczenia w branży. Każdy, kto szuka rozwiązania problemu twardej wody w swoim domu, powinien sprawdzić, jak zmiękczyć wodę z Ecoperla Softcab.

Amerykańskie komponenty

Zmiękczacze wody Ecoperla Softacab powstały przy współpracy z amerykańską marką Clack, uważaną za pioniera w dziedzinie uzdatniania wody. Zarówno obudowa, jak i głowica sterująca zmiękczacz wody Ecoperla Softcab pochodzą właśnie od Clack, dzięki czemu elementy te doskonale do siebie pasują, a podświetlany wyświetlacz jest dobrze zabezpieczony przed uszkodzeniami mechanicznymi, a także ewentualnym zabrudzeniem podczas dosypywania soli regeneracyjnej do zbiornika na solankę.

Wydajne złoże

Każdy zmiękczacz wody Ecoperla Softcab został wypełniony monosferyczną żywicą jonowymienną najwyższej klasy. Złoże to posiada granulki jednakowej wielkości, co sprawia, że filtracja jest równomierna na całej powierzchni, gwarantując najlepsze efekty zmiękczania.

Łatwy montaż i intuicyjna obsługa

Zmiękczacze wody Ecoperla Softcab zostały skonstruowane tak, by z montażem poradził sobie każdy hydraulik. Dodatkowo głowica z menu w języku polskim jest już wstępnie zaprogramowana tak, by zapewnić optymalne efekty zmiękczania w najbardziej oszczędny sposób. Obsługa Ecoperla Softcab jest intuicyjna, a dodatkowo urządzenie przypomina użytkownikowi o konieczności dosypania soli czy przeprowadzenia serwisu. Zmiękczacz wody Ecoperla Softcab został wyposażony również w specjalny system antyzalaniowy. Urządzenie to jest tak bezpieczne i niezawodne, że producent oferuje nawet 10 lat gwarancji.

Jak wybrać wielkość zmiękczacza wody?

Wielkość odpowiedniego zmiękczacza wody uzgadnia się na podstawie takich danych jak twardość wody oraz miesięczne zużycie wody w domu. Tak dobrany zmiękczacz wody będzie działał najbardziej oszczędnie. Mając na uwadze indywidualne potrzeby gospodarstw domowych różnej wielkości, zmiękczacze wody Ecoperla Softcab są oferowane w 3 wariantach:

Skonsultuj się z ekspertami Ecoperla i wybierz swój wariant Ecoperla Softcab!