Cały Internet o tym „trzeszczy”. Ludzie skarżą się na forach internetowych, sprzedawcy wydają specjalne komunikaty. Niektórzy dystrybutorzy wycofują się ze sprzedaży tych urządzeń. To co się dzieje nieco zachwiało rynkiem uzdatniania wody w Polsce. Przynajmniej w kwestii kompaktowych zmiękczaczy wody do zastosowań domowych.

W ostatnim czasie zaczynają wychodzić niepokojące informacje o wadliwościach pracy zmiękczaczy wody Denver i WaterMark a także o niskiej jakości podzespołów z jakich są one zbudowane. Dlatego przestrzegamy przed pochopną decyzją o zakupie jedno z tych urządzeń.

Jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Mamy w Polsce markę urządzeń do uzdatniania wody, której mogą nam pozazdrościć na zachodzie Europy. Ecoperla i jej hasło piękno czystej wody. To szeroka gama urządzeń filtracyjnych zbudowana z najwyższej jakości komponentów we współpracy z „wielkimi” świata uzdatniania wody – Clack czy Pentair.

Dwa flagowe zmiękczacze wody tej marki to Ecoperla Toro oraz Ecoperla Slimline. To doskonała alternatywa dla osób, które szukają kompaktowych zmiękczaczy wody do domu, a obawiają się zakupu jakiegokolwiek urządzenia marki Puricom.