Strona główna » Blog » Jaki filtr wody z węglem aktywnym wybrać do domu?

kolumna węglowa z kokosowym węglem aktywnym Ecoperla Carbotower

Jaki filtr wody z węglem aktywnym wybrać do domu?

Kupując urządzenie przeznaczone do domowej filtracji wody, należy mieć na uwadze wiele różnorodnych czynników. W tym przypadku znaczenie ma nie tylko cena (jednym z najtańszych urządzeń tego typu jest kolumna węglowa polskiej marki z serii Ecoperla Carbotower), ale również to, czy korzystanie z takiego rozwiązania przez dłuższy czas będzie opłacalne.

Wybieraj dobre jakościowo komponenty!

Tu warto zachować jednak ostrożność, gdyż często producenci urządzeń filtrujących sprzedają swoje systemy dość tanio, jedna w efekcie ich utrzymanie w prawidłowym działaniu w dłuższej perspektywie czasu wymaga poniesienia dość znaczących kosztów.

Nic więc dziwnego, że wiele osób stawia na węglową kolumnę polskiej marki z serii Ecoperla Carbotower, która łączy w sobie najważniejsze cechy dla tego rodzaju urządzeń:

 • ekonomiczność
 • wysoką wydajność
 • niezawodność

Kokosowy węgiel aktywny w Ecoperla Carbotower

W urządzeniach filtrujących często stosowany jest węgiel aktywny produkowany z orzechów kokosowych. Tego rodzaju materiał stanowi zapewnienie o tym, że woda po przejściu przez taki filtr jest nie tylko świeża, ale również i smaczna, a przy tym doskonale oczyszczona z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń.

Dzięki temu, że Ecoperla Carbotower charakteryzuje się złożem dobrej jakości o dużej powierzchni filtracyjnej, możliwy jest jak najbardziej optymalny czas kontaktu wody ze składnikami aktywnymi.

Ecoperla Carbotower jest polecany przez użytkowników.

10 lat gwarancji

Eksperci marki Ecoperla dbają nie tylko o najwyższą jakość komponentów, lecz również o korzystne warunki gwarancyjne oraz wsparcie techniczne dla swoich Klientów. Kolumny węglowe Ecoperla Carbotower są objęte aż 10-letnią gwarancją, co świadczy o najwyższej jakości i sprawności urządzeń.

3 comments

 1. Ania Domagała says:

  Uwielbiam smak i zapach wody po węglu aktywnym. Kiedyś używałam jedynie dzbanka, potem zamontowaliśmy filtr w kuchni, a teraz największą robotę robi zmiękczacz z węglem aktywnym 🙂 Zmiękczona woda po węglu aktywnym to coś pięknego.

  • Maria Rozalska says:

   My mamy zmiękczacz, ale zastanawiałam się jeszcze nad kolumną węglową, żeby ta woda była jednak bardziej delikatna i do skóry alergicznej. Chociaż jakbym kupowała drugi raz zmiękczacz, to pewnie tez bym się zdecydowała na taki z węglem 🙂

 2. Maja says:

  Do tej pory słyszałam tylko o dzbankach. Takie rozwiązanie na cały dom może być ciekawym pomysłem. Woda po dzbankach bardzo mi smakuje. Jakby jeszcze woda w łazience była taka łaskawa dla mojej skóry, to byłoby ekstra. Fajne urządzenie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.