Strona główna » Blog » Jaki filtr wody z węglem aktywnym wybrać do domu?

kolumna węglowa z kokosowym węglem aktywnym Ecoperla Carbotower

Jaki filtr wody z węglem aktywnym wybrać do domu?

Kupując urządzenie przeznaczone do domowej filtracji wody, należy mieć na uwadze wiele różnorodnych czynników. W tym przypadku znaczenie ma nie tylko cena (jednym z najtańszych urządzeń tego typu jest kolumna węglowa Ecoperla Carbotower), ale również to, czy korzystanie z takiego rozwiązania przez dłuższy czas będzie opłacalne.

Wybieraj dobre jakościowo komponenty!

Tu warto zachować jednak ostrożność, gdyż często producenci urządzeń filtrujących sprzedają swoje systemy dość tanio, jedna w efekcie ich utrzymanie w prawidłowym działaniu w dłuższej perspektywie czasu wymaga poniesienia dość znaczących kosztów.

Nic wiec dziwnego, że wiele osób stawia na węglową kolumnę Ecoperla Carbotower, która łączy w sobie najważniejsze cechy dla tego rodzaju urządzeń:

  • ekonomiczność
  • wysoką wydajność
  • niezawodność

Kokosowy węgiel aktywny w Ecoperla Carbotower

W urządzeniach filtrujących często stosowany jest węgiel aktywny produkowany z orzechów kokosowych. Tego rodzaju materiał stanowi zapewnienie o tym, że woda po przejściu przez taki filtr jest nie tylko świeża, ale również i smaczna, a przy tym doskonale oczyszczona z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń.

Dzięki temu, że Ecoperla Carbotower charakteryzuje się złożem dobrej jakości o dużej powierzchni filtracyjnej, możliwy jest jak najbardziej optymalny czas kontaktu wody ze składnikami aktywnymi.

Ecoperla Carbotower jest polecany przez użytkowników

One comment

  1. Ania Domagała says:

    Uwielbiam smak i zapach wody po węglu aktywnym. Kiedyś używałam jedynie dzbanka, potem zamontowaliśmy filtr w kuchni, a teraz największą robotę robi zmiękczacz z węglem aktywnym 🙂 Zmiękczona woda po węglu aktywnym to coś pięknego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.