Ostatnio możemy obserwować w branży uzdatniania wody spore zmiany! Swoją nową identyfikację wizualną pokazała firma Klarsan – znane przedsiębiorstwo oferujące usługi z zakresu inżynierii uzdatniania wody na terenie całej Polski. Co na temat zmian mówią pracownicy?

– Zdecydowanie możemy mówić o zmianie na lepsze – mówi jeden z inżynierów – Nowe logo świetnie oddaje to, czym zajmujemy się już od lat. Nasza praca polega na tworzeniu najlepszych rozwiązań mających za zadanie uzyskanie wody o odpowiednich parametrach. Już patrząc na sygnet widać, że chodzi o drogę, jaką przebywa woda zanieczyszczona, by stać się w pełni uzdatnioną.

Czy zmieniło się coś jeszcze?

– już od lat staramy się oferować najlepsze i najbardziej nowoczesne technologie. Jesteśmy na bieżąco z trendami, cały czas uczestniczymy w szkoleniach – na nasze pytania odpowiada szef ekipy montażowej – W podejściu do klienta oraz działaniach cały czas staramy się dopasowywać do potrzeb. Przeprowadzamy analizy wody, dobieramy najskuteczniejsze metody, montujemy stacje, a także je serwisujemy. Do tego zawsze przekazujemy pełną dokumentację, wizualizacje stacji, a także szkolimy z obsługi.

Kto może się zgłosić do firmy Klarsan?

Ze swoim problemem związanym z jakością wody użytkowej może zgłosić się praktycznie każdy: osoba prywatna, właściciel hotelu, kawiarni, restauracji, czy też dużego przedsiębiorstwa. Działamy także w obszarze tworzenia rozwiązań dla rolnictwa. Jesteśmy w stanie zaradzić nieodpowiednim parametrom wody praktycznie w każdym miejscu.

Skontaktuj się, jeśli masz pytania

Jeśli chcesz poprawić jakość swojej wody, niezależnie od jej pochodzenia i przeznaczenia, skontaktuj się. Specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w doborze odpowiedniej stacji uzdatniania wody.

Wejdź na stronę klarsan.pl i zdobądź więcej informacji.

Klarsan - nowa identyfikacja wizualna