Firma Atlas Filtri zajmuje się sprzedażą produktów do uzdatniania wody. Włoska firma posiada 35-cio letnie doświadczenie i specjalizuje się w szerokiej gamie dziedzin. W ofercie znajdziemy zarówno produkty do domu, kuchni jak i zakładów przemysłowych. Każdy z nich posiada konieczny do bezpiecznego użytkowania atest.

Filtry Atlas Filtri

Produkty zostały podzielone na serie. W każdej z nich znajdują się filtry skierowane do określonych dziedzin i zapewniające trwałość oraz skuteczność. Wszystko to dzięki wykorzystaniu w produkcji materiałów takich jak wzmocniony polipropylen czy mosiądz. Serie SX i BX wyróżnia możliwość dopasowania różnych wkładów. W zależności od wyboru można się cieszyć różnymi efektami. Filtry Hydra i FA wyróżnia patent systemu samoczyszczącego. Dzięki niemu nie trzeba rozmontowywać urządzenia i kupować nowych filtrów. Korzystać można z urządzenia w kółko. Seria K, jeśli dołączy się do niej duże przyłącza, idealnie poradzi sobie w przemyśle. BIG to kontynuacja filtrów Big Blue. Oczywiście ulepszona i charakteryzująca się wyjątkową jakością.

Bakteriostatyczne filtry do wody Atlas Filtri Sanic oraz inne filtry tego producenta są dostępne tutaj.

Wkłady Atlas Filtri

Wkłady analogiczne podzielono na serie, co ułatwia dobór. Można je również łączyć z produktami innych firm – najwyższą efektywność uzyska się jednak pozostając przy elementach Atlas Filtri.