Firma Cintropur na światowym rynku znajduje się już od ponad 40 lat. Przez ten czas marka cały czas ulepszała swoje produkty w zakresie działania i oszczędności. Uzdatnianie wody to dziedzina, na którą zapotrzebowanie wzrasta. Ludzie potrzebują czystej wody w domu i przemyśle. Filtry i wkłady Cintropur dzięki szerokiej ofercie, przypadną do gustu każdemu. Każdy posiada potrzebne atesty, dzięki czemu nie trzeba bać się o bezpieczeństwo ich użytkowania.

Filtry Cintropur

Filtry wyposażono w systemy dbające o oszczędności. Wirówka umieszczona w głowicy filtra podczas wpływu wody natychmiastowo wytrąca z niej zanieczyszczenia. Dzięki temu filtra nie trzeba zbyt często wymieniać. Co więcej, produkty do domu można dopasować do swoich potrzeb. To od nas zależy jaki mikronaż wkładu wybierzemy. Tym sposobem ochronimy każdą instalację domową. Filtry sprawdzą się również w przemyśle. Zarówno w tych bardziej kameralnych (np restauracje) jak i ogromnych miejscach (zakłady przemysłowe). Lampy bakteriobójcze pomogą uzdatnić wodę deszczową czy studzienną.

Wkłady Cintropur

Wkłady Cintropur pasują do filtrów. Takie połączenie gwarantuje najwyższe oszczędności. Aktywny węgiel znajdzie zastosowanie w filtrach z kloszem z inżektorami i pojemnikach CTN.