Aby nawodnić organizm w wystarczającym stopniu, wymagane jest picie niemal dwóch litrów wody dziennie. Najczęściej sięgamy po wodę mineralną, która z racji zawartości składników mineralnych dba o dobrą kondycję organizmu. Jej najważniejszym składnikiem jest bez wątpienia magnez, którego niedobory są powszechne. Jednak picie wody mineralnej to konieczność ciągłego jej zakupu, co generuje znaczne koszty oraz generuje ogromne ilości plastikowych odpadów. Nie jest to zatem rozwiązanie ani ekonomiczne, ani ekologiczne.

Istnieje dużo bardziej wygodna i tańsza metoda na picie wartościowej wody – mowa o uzdatnianiu wody kranowej przez wkład rewitalizujący Ecoperla Elixir.

Jakie korzyści zapewnia takie rozwiązanie?

Woda kranowa podczas kontaktu z wkładem polskiej marki Ecoperla Elixir poddawana jest niezwykle korzystnej przemianie – z jednej strony wzbogacana jest o magnez, zatem rozwiązany zostaje problem niedoboru magnezu, bolesnych skurczów mięśni, zaburzeń pracy serca czy nerwowości i podatności na stres. Ale jest coś jeszcze – pod wpływem działania Ecoperla Elixir z wody kranowej powstaje woda alkaliczna.

Wiesz, co to oznacza?

W prosty i tani sposób przywrócisz równowagę kwasowo – zasadową organizmu i pozbędziesz się wielu dolegliwości zdrowotnych. regularnie popijając wodę alkaliczną otrzymaną we własnym domu nie musisz tracić majątku na butelkowaną wodę alkaliczną, a mimo to codziennie doświadczysz przypływu energii i sił witalnych oraz poprawisz swoje samopoczucie.

wkład rewitalizujący wodę Ecoperla Elixir