W tym roku swoją premierę miał niezwykły wkład rewitalizujący polskiej marki Ecoperla Elixir. Jest w stanie wytworzyć wodę o specjalnych właściwościach, które mają szczególnie pozytywny wpływ na zdrowie człowieka.

Ecoperla Elixir ma w sobie czysty magnez. Kiedy woda przepływa przez ten wkład, zachodzi reakcja chemiczna. Dzięki temu zwykła, przefiltrowana woda zyskuje zasadowe pH, wodór i ogromną ilość magnezu. Jej regularne spożywanie może znacznie poprawić samopoczucie fizyczne i psychiczne, a oprócz tego:

1 Utrzymanie równowagi kwasowo-zasadowej

Woda wytwarzana przez wkład rewitalizujący Ecoperla Elixir posiada właściwości antyoksydacyjne, a to oznacza, że świetnie radzi sobie z wolnymi rodnikami. Skutecznie je usuwa, dzięki czemu my czujemy się lepiej.

2 Świetna dla sportowców

Taka woda jest polecana dla sportowców. Dobrze nawadnia organizm. Dzięki niej po ciężkim wysiłku można się szybciej zregenerować, a zakwasy nie są aż tak bardzo odczuwalne.

3 Eliksir młodości

Woda po przejściu przez wkład rewitalizujący zyskuje specjalną strukturę. Jest lepiej wchłaniana przez organizm, szybciej dostarcza tlen do komórek, zapobiega ich starzeniu się. Można zachować piękno na dłużej bez stosowania kremów odmładzających.

4 No stres

Woda ma działanie antystresowe, pomaga lepiej radzić sobie z tą negatywną emocją i skuteczniej ją zwalczać. Regularne spożywanie takiej wody sprawia, że łatwiej jest nam się odprężyć, a sen jest głębszy, lepiej wypoczywamy.

5 Pomoc w zwalczaniu chorób

Woda wodorowa i alkaliczna, którą wytwarza Ecoperla Elixir jest polecana do picia przy różnego rodzaju schorzeniach, między innymi: dnie moczowej, nadciśnieniu, problemach z nerkami.

To nadal nie wszystkie pozytywne właściwości. Ecoperla Elixir można podłączyć pod dowolny filtr kuchenny lub zakupić w zestawie z systemem odwróconej osmozy Ecoperla Rosa w dobrych sklepach stacjonarnych i internetowych.