Problemy z wodą użytkową w większości przypadków rozwiązać mogą odpowiednie urządzenia o dużych wydajnościach. Znajdują one swoje zastosowanie zarówno w większych oraz mniejszych gospodarstwach domowych, jak i różnego rodzaju przedsiębiorstwach. Tego typu urządzenia obecne są na przykład w nowoczesnej serii doskonałych produktów od polskiej marki Ecoperla – Ecoperla Tower.

Urządzenia dobierane do problemów

Nierzadko problemem może być chociażby zbyt duża twardość wody użytkowej, co przydarza się praktycznie w większości gospodarstw domowych zlokalizowanych w Polsce. Zbyt twarda woda prowadzi wielu domowych awarii, niekontrolowanych zacieków oraz bardzo trudnych problemów dotyczących instalacji grzewczych. Rozwiązaniem tych kłopotów jest Ecoperla Softower, zmiękczacz wody stanowiący element serii Ecoperla Tower. Posiada on wysokiej jakości złoże z żywic jonowymiennych.

10 lat gwarancji na serię Ecoperla Tower

Eksperci marki Ecoperla dbają nie tylko o najwyższą jakość komponentów, lecz również o korzystne warunki gwarancyjne oraz wsparcie techniczne dla swoich Klientów. Stacje uzdatniania z serii Ecoperla Tower są objęte aż 10-letnią gwarancją, co świadczy o najwyższej jakości i sprawności urządzeń.

Ecoperla Smart System – gwarancja wydajnej pracy

Podobnie jak większość urządzeń z serii, urządzenie posiada dostęp do ustawień Ecoperla Smart System. Są to optymalne parametry sterujące, które pozwalają na bezproblemową, prawidłową i długotrwałą pracę urządzenia. Za ich pośrednictwem możliwe jest również dopilnowanie regularnej regeneracji urządzenia. Ustawienia można również dopasować indywidualnie do potrzeb danego użytkownika systemu