Strona główna » Blog » Ekonomiczny system nanofiltracji? To możliwe

system nanofiltracji Ecoperla Nano

Ekonomiczny system nanofiltracji? To możliwe

Nanofiltracja to proces opierający się na filtracji membranowej. Opiera się przede wszystkim na różnicy ciśnieniowej pomiędzy dwiema stronami zastosowanej membrany.

Przy użyciu tej techniki możliwe jest z odseparowanie z wody jonów dwuwartościowych i większych, a także wszystkich związków organicznych. W ten sposób system nanofiltracji przepuszcza jedynie wartościowe składniki i minerały, usuwając mikroorganizmy w postaci bakterii oraz wirusów.

Ochrona jonizatorów wody

Za pośrednictwem odpowiedniego systemu nanofiltracji zapewniana jest również ochrona jonizatorów wody przed awarią. Tego typu systemem jest Ecoperla Nano, stanowiący nowoczesne i przełomowe rozwiązanie w technikach uzdatniania wody spożywczej. Nanofiltracja wykorzystywana jest w celu odsolenia,  dekarbonizacji wody. Odpowiednio dobrane ciśnienie podczas filtracji strumienia pozwala na usunięcie praktycznie wszystkich zanieczyszczeń mikrobiologicznych.

Najlepsze komponenty

Do produkcji urządzeń nanofiltracyjnych Ecoperia Nano wykorzystywane są wysokojakościowe komponenty. Dzięki temu marka Ecoperia jest prawdziwym liderem na rynku nanofiltracji, jednocześnie współpracując z najważniejszymi światowymi producentami urządzeń filtracyjnych oraz wprowadzając wyłącznie najlepsze rozwiązania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.