Filtry Cintropur są produkowane w stu procentach z tworzyw sztucznych wysokiej jakości. Dzięki temu jakość ich wykonania nie odbiega od światowych standardowym pod względem produkcji nowoczesnych i wydajnych urządzeń filtrujących wodę. Są one szeroko stosowane w przemyśle spożywczym, głównie ze względu na możliwość swobodnego kontaktu z filtrami wody pitnej.

Szczelne filtry Cintropur charakteryzują się odpowiednią godzinową wydajnością i minimalnym spadkiem ciśnienia, co jest bardzo istotne w przypadku instalacji na rurociągach do doprowadzania wody do budynku.

Najlepsza ochrona przed korozją

W ten sposób zapewniają doskonałą ochronę przed skażeniem i korozją. Chronią nie tylko całą instalację, ale także cały sprzęt dołączony do niej. Narurowe filtry Cintropur znacząco poprawiają jakość wody, dzięki czemu są bardziej odpowiednie do użycia w dowolnej formie. Produkty Cintropur są wyposażone w specjalną wirówkę, która wykorzystuje siłę odśrodkową, aby wytrącić większe ilości zanieczyszczonych cząstek z obiektywu. Dzięki przezroczystości możliwe jest dokonanie wygodnej oceny wzrokowej pod względem stopnia zanieczyszczenia danego zasobnika.

Więcej informacji znajdziesz na https://www.filtry-do-wody.info/producent/cintropur/

Niezastąpione wkłady

Wkłady Cintropur są urządzeniami jednofazowymi, możliwe jest jednoczesne podłączenie wielu filtrów w trybie równoległym lub szeregowym. Odpowiednie wkłady Cintropur czyszczą wodę i nie powodują jej utraty.

Gdzie instalować filtry Cintropur?

Podstawowe zadania filtrów  Cintropur to ochrona wody przemysłowej, mieszkalnej, rolniczej i wiele innych. Jest to możliwe dzięki skutecznemu zatrzymaniu wszystkich stałych cząstek, takich jak ziemia, rdza lub piasek, które są w stanie zawiesiny w zanieczyszczonej wodzie. Dlatego najlepszym miejscem do zainstalowania filtra Cintropur jest wlot wody do instalacji w mieszkaniu lub budynku. W ten sposób chroni wszystkie dołączone urządzenia, które aktywnie korzystają z wody.