System do filtracji wody w kuchni to wyjątkowe rozwiązanie, pozwalające ograniczyć ilość generowanego plastiku. Wybór filtrów kuchennych na rynku jest bardzo szeroki. Jeśli jednak poszukujecie nowoczesnego, inteligentnego oraz bezobsługowego urządzenia, z pewnością zainteresuje Was najnowsza propozycja od polskiej marki – Ecoperla Revo!

Ecoperla Revo – czym wyróżnia się na tle innych filtrów kuchennych?

Odwrócona osmoza Ecoperla Revo to prawdziwa perełka wśród filtrów kuchennych. Jest nie tylko stylowa i minimalistyczna, ale także pełna inteligentnych rozwiązań, które usprawniają eksploatację. Po pierwsze, urządzenie sygnalizuje za pomocą dźwięku wystąpienie awarii. Co więcej, w razie wycieku zamknie dopływ wody do filtra. Poinformuje również o konieczności wymiany wkładów bądź o ogólnej jakości wody. A to dopiero początek jej innowacyjnych rozwiązań!

Bezpieczeństwo i doskonała jakość wody

Ecoperla Revo filtruje wodę na trzech etapach. Niezwykle wydajne wkłady filtracyjne oraz membrana osmotyczna oczyszczają wodę z takich zanieczyszczeń jak metale ciężkie, pestycydy, mikroplastiki, chlor i jego pochodne, bakterie oraz wirusy, a także poprawiają smak, zapach oraz barwę wody. Odwrócona osmoza została wyposażona także w bardzo czuły mikroprocesor, który na bieżąco kontroluje pracę filtra. W momencie gdy nie korzystamy z urządzenia dłużej niż 24 godziny, system wykonuje płukanie wkładów dla zapewnienia najwyższej higieny oraz bezpieczeństwa. Do urządzenia dołączony jest nowoczesny kranik z wyświetlaczem, dzięki któremu możemy kontrolować stan zużycia wkładów oraz jakość wody. Znajdziemy na nim takie wskaźniki jak:

  • Kropelka informująca swoim kolorem o jakości wody (na podstawie pomiaru TDS)
  • Obwódka sygnalizująca czas pozostały do wymiany wkładów

Oszczędność i prosty serwis

Oprócz swojej wysokiej wydajności, wkłady filtracyjne zostały umieszczone w obudowie tak, aby ich wymiana nie stanowiła żadnego problemu dla użytkownika. Wystarczy odkręcić zużyty wkład i zamontować nowy. Cały serwis potrwa zaledwie kilka chwil! Na obudowie Ecoperla Revo znajdziemy szczegółowe oznaczenia, które zapewnią nam także bezproblemowy i szybki montaż. Wszystko dla wygody użytkownika!

Perfekcjonizm w każdym calu!

Najnowsza propozycja od polskiej marki Ecoperla zdecydowanie zachwyca swoją innowacyjnością oraz designem. Ecoperla Revo zapewni Wam idealną jakość wody do picia, nie wymagając tym samym wiele uwagi. Dzięki niemu możecie całkowicie zrezygnować z kupowania wody w plastikowych butelkach. To idealny sposób, aby zadbać o swój komfort, zdrowie oraz środowisko!