Człowiek musi pić wodę. To nic nowego. Jednak nie każdy wie, że trzeba pić odpowiednią wodą by w pełni nawodnić swój organizm. Wynika to z tego, że nie każda woda wchłania się równym stopniu. Jest to spowodowane budową klastrową wody. Woda o niskiej jonizacji jest zbudowana z dużych klastrów, które nie są przyjmowane przez nasz organizm. Jeśli woda zostanie zjonizowana masywne klastry zostają rozbite a powstałe jony wnoszą wiele dobrego  do przemiany materii już na poziomie komórkowym.

Alkaliczna woda (która jest w wysokim stopniu jonizowana) spowoduje poprawę samopoczucie oraz poprawi naszą figurę, bo organizm nie będzie gromadził w sobie nadmiaru wody. Ważnym parametrem naszej wody jest także jej wysoki współczynnik pH. który pomaga w utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej. Właśnie w ten sposób żywa woda chroni nas przed różnego rodzaju chorobami i schorzeniami cywilizacyjnymi.

Jonizatory wody to urządzenia, które są przydatne i potrzebne w każdym domu. Wykorzystując proces elektrolizy, rozdzielają wodę na kwaśną oraz alkaliczną. Ale bez obaw – wykorzystać można oba rodzaje. Oczywiście, woda alkaliczna najlepiej nadaje się do picia, ale kwaśną wodę można wykorzystać chociażby do mycia podłóg.

Ecoperla Rosa to kolejny, dobry pomysł na uzyskanie wody o właściwościach alkalicznych. Ten system odwróconej osmozy polskiej marki oczyszcza wodę, podnosi jej pH, wzbogaca w magnez. Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://www.zestudni.pl/odwrocona-osmoza-ecoperla-rosa/