W styczniu 2017 roku w sklepach stacjonarnych i internetowych pojawiły się nowe urządzenia do filtracji wody w gospodarstwach domowych Ecoperla. Oferta jest szeroka i kompleksowa. Czym polska marka Ecoperla ujęła swoich nabywców?

Co zachwyca użytkowników filtrów do wody?

Nabywcy urządzeń filtracyjnych polskiej marki Ecoperla cenią sobie te produkty za funkcjonalność, wydajność, nowoczesny, estetyczny wygląd oraz innowacyjne rozwiązania.

Produkty przeznaczone są do kompleksowego uzdatniania wody w gospodarstwach domowych niezależnie od ujęcia wody.

W ofercie są filtry na cały dom, filtry kuchenne, wkłady filtracyjne oraz akcesoria. Do najpopularniejszych produktów należą kompaktowe zmiękczacze wody Ecoperla Slimline oraz Ecoperla Toro. Oprócz tego klienci chętnie wybierają nowoczesny system odwróconej osmozy Ecoperla Rosa z wkładem rewitalizującym Ecoperla Elixir nadającym wodzie właściwości prozdrowotne.

Oddzielną część polskiej marki Ecoperla stanowi seria urządzeń filtracyjnych Ecoperla Tower o dużych wydajnościach. Są to produkty specjalistyczne do zwalczania różnych problemów z wody użytkowej, w tym do usuwania: żelaza, manganu, amoniaku, azotanów, poprawy jakości wody.

Rozwiązania zapewniające najlepsze efekty

Każde z urządzeń marki Ecoperla zostało wyposażone w specjalny system zaprojektowany przez ekspertów z branży uzdatniania wody. Wszystkie trzy systemy mają zapewnić długą, bezpieczną eksploatację oraz niskie koszty użytkowania.

Ecoperla Perfect System jest przeznaczony do kompaktowych stacji wielofunkcyjnych oraz zmiękczaczy wody. Ecoperla Smart System jest przeznaczony do serii Ecoperla Tower i dobierany na podstawie indywidualnych wyników badania wody. Ecoperla Security System to system antyzalaniowy obecny w filtrach kuchennych. Jego zadaniem jest zabezpieczanie powierzchni kuchennych przed zalaniem w trakcie wystąpienia niespodziewanej awarii.

Kompleksowa oferta

W ofercie Ecoperla urządzenia dla siebie znajdą zarówno osoby ceniące zdrową wodę wysokiej jakości do picia, właściciele jonizatorów wody, rodziny, które czerpią wodę ze studni i zmagają się z wieloma problemami jednocześnie, osoby, które mają dość uciążliwych skutków użytkowania twardej wody.

Ecoperla jest coraz chętniej wybierana z powodu dobrych warunków gwarancyjnych, pomocy technicznej na każdym etapie użytkowania oraz łatwego dostępu do produktów.

infografika ecoperla

Długa gwarancja na urządzenia polskiej marki Ecoperla

Eksperci marki Ecoperla dbają nie tylko o najwyższą jakość komponentów, lecz również o korzystne warunki gwarancyjne oraz wsparcie techniczne dla swoich Klientów. Wybrane stacje uzdatniania Ecoperla, w tym cała seria Tower, są objęte aż 10-letnią gwarancją, co świadczy o najwyższej jakości i sprawności urządzeń.